شهردری بخشایش
fl-rahbar slogan
تاریخ : يکشنبه 15 خرداد 1401
کد 129

پیام تسلیت

رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد

شهردار و شورای اسلامی شهر بخشایش با صدور پیامی سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفتند.
شهردار و شورای اسلامی شهر بخشایش با صدور پیامی سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفتند.

متن پیام ایشان بدین شرح است :

بسمه تعالی

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یادآور حماسه های جاودان ملت غیور ایران اسلامی در عشق به آن رهبر فرزانه است و پانزدهم خردادماه نیز از جنس همان حماسه هایی است که نقطه آغازی برای به بار نشستن خواست و اراده مردم ایران شد و از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران کلید خورد. خون فرزندان ایران در ۱۵خرداد سرآغازی برای سرودن شعر استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران شد.

امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ جفاها دید اما با ثبات قدم، روشنگری و تبیین راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختیار، مسیر فردوس برین گیرند و هم اکنون بار دیگر آوای روحبخش یاد و خاطره احیاگر اسلام ناب محمدی(ص)، پیام آور عدالت و آزادگی، بیدارگر بزرگ قرن، معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) که درآمیخته با عطر شهیدان قیام الهی ۱۵ خرداد است، در جای جای میهن عزیزمان طنین انداز شده است.

 با عرض تسلیت فرارسیدن سالگرد جانگداز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد،  بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای اسلام میثاق کرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان و مخصوصا همشهریان عزیز بخشایشی را در ادامه راه آنان در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری مسئلت می نماییم.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بخشایش
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 خرداد 1401
  • ساعت 08
  • توسط مصطفی روزبه بخشایش
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
captcha refresh