شهردری بخشایش
fl-rahbar slogan
تاریخ : پنجشنبه 6 مرداد 1401
کد 139

پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی بخشایش

پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی بخشایش به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم

مهندس هوشنگی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در پیامی فرا رسیدن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است: همانا برای شهادت امام حسین(ع) حرارتی در قلبهای مومنان است که هیچ وقت خاموش نمی گردد."پیامبر اکرم(ص)"
پیام تسلیت شهردار و شورای اسلامی بخشایش به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بخشایش - مهندس هوشنگی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر  در پیامی فرا رسیدن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است:

همانا برای شهادت امام حسین(ع) حرارتی در قلبهای مومنان است که هیچ وقت خاموش نمی گردد."پیامبر اکرم(ص)"

فرا رسیدن ماه محرم،ماه حزن و اندوه اهل بیت و شیعیان و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را خدمت تمامی شهروندان محترم تسلیت و تعزیت می گوییم.

ماه محرم و عاشورا در فرهنگ اسلامی سرفصل ممتازی در تقابل جبهه حق علیه باطل است تا جایی که فرهنگ و نمادهای عاشورا و باورها و رویکردهای آن را می توان آیینه تمام نمای اسلام ناب محمدی(ص) که طلایه دار سعادت دنیوی و اخروی است دانست.

در جلوه ای از تابلوی بزرگ عاشورا چهره زیبای رسالت نبوی و ولایت علوی که عروه الوثقی هدایت و رستگاری اند،تلألو و درخشندگی دارد و در چهره ای دیگر از آن مظاهر تقابل باطل با ساحت نورانی و طلایه داران نجات انسانیت  به نمود و ظهور در آمده اند.این تمایز نور از ظلمت و احیاء امر به معروف و نهی از منکر هدف اصحاب عاشورا و کربلاست که دلدادگان حق و راستی با نظاره بر همین حادثه عظیم در مسیر انتخاب و اوج گرفتن به سوی کمال هیچ وقت راه را گم نکرده و در مقابل گرد و غبار فتنه ها و ابتلائات گامی پس نخواهند گذاشت.

در محرم امسال از مردم عزیز و عشاق اهل بیت خواهانیم تا شور و شعور حسینی را در هم آمیزیم و باز هم حماسه ای بی نظیر و در شأن شهروندان بخشایش بیافرینیم و با رعایت نظم و بهداشت عمومی در سطح شهر در ماه محرم، جلوه ای از تعهد، مسئولیت پذیری و باورها را به نمایش بگذاریم.

"اللهم أجعل محیای محیا محمد و آل محمد"
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 مرداد 1401
  • ساعت 08
  • توسط مصطفی روزبه بخشایش
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
captcha refresh