شهردری بخشایش
fl-rahbar slogan
تاریخ : چهارشنبه 2 شهريور 1401
کد 155

هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی بخشایش به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بخشایش ؛ متن پیام به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم هفته اول شهريور ماه،یادآور کوچ دو پرستوی سبک بال رفته تا افق عرش، شهيدان والا مقام"رجايي"و" باهنر" مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است.
پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی بخشایش به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند

شهردار و شورای اسلامی طی پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بخشایش ؛ متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم       

هفته اول شهريور ماه،یادآور کوچ دو پرستوی سبک بال رفته تا افق عرش، شهيدان والا مقام"رجايي"و" باهنر" مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است.

هفته‌ی دولت فرصت مغتنمی‌ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت‌‌مردان و قدردانی از همه‌ کارمندان خدوم کشور که در بخش‌های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌نمایند.
بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.
چهارم شهریورماه که به عنوان روز کارمند در تقویم رسمی کشور شناخته شده بهانه‌ای است تا ضمن قدردانی و تشکر از زحمات شبانه‌‌روزی و بی‌‌دریغ کارمندان،، یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند در روزهای پرافتخار و حماسه‌‌ساز انقلاب اسلامی و دوران درخشان دفاع مقدس را گرامی و یادشان را زنده نگه داریم.
ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به همکاران خدوم و تلاشگر خود در شهرداری بخشایش که با تلاشی جهادی و خستگی‌ناپذیر این نهاد خدمتگزار را در راستای نیل به اهداف خود که همانا خدمت به همشهریان عزیز در تمام زمینه‌هاست تبریک می‌گوییم و توفیق همگان را در ایجاد نقشی ماندگار بر لوح یادمان خدمتگزاری به مردم شریف این دیار از یکتای بی‌همتا خواهانیم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 شهريور 1401
  • ساعت 08
  • توسط مصطفی روزبه بخشایش
  • ویرایش شده
  • در چهارشنبه 2 شهريور 1401
  • ساعت 08
  • توسط مصطفی روزبه بخشایش
captcha refresh